Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

B - tým 12/13

Bez získaného bodu

            Ve zbylých sedmi zápasech sezóny naše Béčko nedosáhlo na žádné oslňující výsledky. Dokonce spíše potupné výsledky to byly, bohužel. Ani proti Slatině, která hrála ve třech jsme nevybojovali ani remízu... Jediná utěšující skutečnost je, že alespoň v každém zápase jsme udělali jeden bod. Většinu bodů získali Brückner, Mosrová nebo Vítek. Zbytek mladého týmu získával pouze zkušenosti. Ovšem bez většího tréninkového usilí to jinak nepůjde ani v budoucnosti.


 

 

Nemoc udělala své

            Lepší výsledek v krytu zhatila nemoc, která postihla většinu týmu. Konkrétně Mosra, Mosrovou a Mikulíka. Premiéru si tedy odbyl Štěpán Slavíček. Torzo týmu pod vedením Cimrmana bojovalo, jak to jen šlo, ale vybojovalo pouze 3 klání. Brückner dvě (Jílek, Petřík) a Vítek jedno (Petřík). Tým však podal bojovný výkon a ve většině zápasů, až na čtyřhry, jsme netahali na výrazně kratší konec.

TJ Sport Kladno F 15:3 TSM GRAST Kladno B


 

 

Souboj mladíků 2

            Slaný přijelo bez Kulicha, místo něho odehrál celý zápas Dobej. Bohužel né všichni podali dobré výkony a na body to tentokrát nestačilo. Ve Slatině vyšel naprázdno Vítek, tentokrát to byl Mikulík a obě čtyřhry. Naopak Mosrová dělala body 3. Po dvou bodech přidal Vítek a Brückner.

            I přes počáteční nepřiznivý výsledek 1:5 naše mládí bojovalo a postupně náskok hostů stahovalo. Slaný rozhodlo o vítězství až v 15. zápase. K vidění bylo několik pětiseťáků a vyhrocených zápasů, které měli očekávanou nížší, ale bojovnou úroveň. Hosté vyhráli především díky Štricové, která ztratila pouze dva sety a byla na vyšší úrovni než všichni zbylí hráči.

TSM GRAST Kladno B 7:11 STC Slaný E


 

 

Zázračná remíza ze Slatiny

            Slatina nastoupila pouze ve třech hráčích a dál našemu Béčku velkou šanci na bodování. Tato příležitost byla využita! Důvod malého počtu hráčů na domácí straně bylo dělení hráčů na ligu a Český pohár. Rozhodující faktor naší "pouze remízy" bylo nevyhrání čtyřhry i přes vedení 0:2 nebo prohra Vítka s nejslabším domácím článkem Baladou. K remíze přispěl za náš tým vedoucí Mosr 2 body a Mosrová s Brücknerem jedním bodem.

KST Slatina C 9:9 TSM GRAST Kladno B


 

 

Dříň nám nedala šanci

            Byť hosté přijeli v né úplně plném složení, tak otěže zápasu měli pevně ve svých rukou. Naše Béčko vyhrálo pouze 6. a 18. zápas. Za naše dva body se zasloužili Mosrová vítězstvím nad Vinklem. Stejného soupěře také porazil Vítek. Škoda byla třech prohraných pětiseťáků.

TSM GRAST Kladno B 2:16 TJ Sokol Dříň B


 

Předkolo s Áčkem: viz články z A-týmu.


 

 

Souboj mladíků

            Souboj mladíků mezi naším Béčkem a buštěhradskými vyšel jasně pro Buštěhrad D. Při neúčastni Mosrové naši vybojovali jediný bod. Tento bod záchrany vybojoval Brückner proti Průšovi. Celkově jsme uhráli pouhých 10 setů.

TSM GRAST Kladno B 1:17 Sokol Buštěhrad D


 

 

Nadále poslední

            Béčko posíleno o Mosra šlo do zápasu jako favorit. Ale svou roli nepotvrdilo! Hosté. díky životnímu výkonu Prudíka a posile v podobě Zímy ml., jasně dominovali. 

                Z prvních 7 zápasů se odehráli čtyři pětiseťáky. Bohužel ani jeden jsme nezvládli a to rozhodlo celý duel. A nebýt Mosra, který udělal 4 body, tak by Béčko utrpělo obrovský debakl. Další bod přidali Mosrová nad Majtánem a Brückner nad Hniličkou. Což je proti takovému týmu málo. Škoda jen, že Vítek nemohl nastoupit, protože by nejspíše přidal nějaký bod narozdíl od Cimrmanové a možná by byl výsledek těsnější.

                Snad díky pravidelnému tréninku přijde zlepšení a později i nějaký bod navíc do tabulky.

TSM GRAST Kladno B 6:12 STC Slaný D


 

 

I Dříň C byla nad naše síly

            Na Dříni jsme neodehráli špatný zápas i díky tomu, že poprvé v sezóně nastoupil vedoucí týmu Mosr. Ve čtyřhře však se svoji dcerou první bod nepřidali proti Mikulíkovi st. s Janíčkem. Prohráli v 5 setech. Prvního bodu jsme se tedy dočkali až v 9. zápase. Mosrová porazila ve třech setech Janíčka. Velmi smolně pro nás dopadl 13. a 14. zápas. Nejdříve Mosr prohrál s Kasíkem 16:14 v pátém setu a v souběžně hraném zápase Mikulík ml. prohrál s domácím Starým také v pěti setech, tentokrát 15:13 v pátém. Druhý bod přidal až Brückner proti Janíčkovi. Třetí a poslední bod vyhrál Mosr proti Starému.

TJ Sokol Dříň C 15:3 TSM GRAST Kladno B


 

Zlepšení v domácí herně první body nepřineslo

        Byť šlo, nebo spíše právě proto, o typický zápas spodku OP 3, tak se zápas hrál přes 2 hodiny i když sety a zápasy nebyly příliš napínavé. Přísnější měřítka by snad snesl pouze Assar, který jako jediný neztratil ani bod a předváděl alespoň trochu koukatelného stolního tenisu. Zbytek účastníků zápasu potvrdil, že to byl zápas jednich z posledních 4 týmu okresu. Ale hlavní je, že alespoň podle projevu a předvedené hry to pár hráčů baví a bavilo a mají tedy nějaký potenciál své výkony a bodové přírůstky zlepšit. O některých bohužel nelze říci ani toto. 

            Pozitivum pro náš tým je tříbodový zisk Mosrové. Tu doplnili po bodu Vítek a Mikulík. Naopak z formy hrající Brükner byl po čtyřhře a prvním zápase střídán zmíněným Mikulíkem. Nejslabším článkem týmu byla opět Cimrmanová, která zatím nemá na to, aby někoho v OP 3 porazila. Hosté mohli tedy díky velkému bodovému zisku Assara s Petříkem doplněného o Listíka se Šimonem slavit první vítězství v této sezóně. Já jen doufám, že naším mladým pistolníkům vygraduje forma a bude přát štěstíčko za 14 dní, kdy je čeká důležitý zápas podzimu, zápas o předposlední místo se Slaným D. Příští týden ale ještě cestují na Dříň proti Céčku.

TSM GRAST Kladno B 5:13 TJ Sport Kladno F


 


Dětský souboj ve prospěch Slaného E

        Ve třetím kole změřili síly dva velmi mladé týmy. Souboj se odehrál na půdě slánského gymnázia a začal nejhůře jak mohl. Naše dvojice nedokázali vyhrát ani set ve čtyhrách! Toto ukazuje na velmi špatnou sehranost a vyhranost v deblech. Dvouhry byly již veselejší. Vítek, Mosrová i Brückner dokázali vyhrát dva zápasy. Pouze Cimrmanová (vloni ještě hráčka Slaného) nedokázala uhrát ani jeden zápas. Naše děvčata měla ještě tři možnosti jak uhrát další bodíky, případně i remízu, ale všechny své pětisetové bitvy prohrála. Pětiseťák vyhrál pouze Vítek. Za domácí excelovala mlaďounká Štricová, která byla jasně nejlepším hráčem utkání. Zdatně jí sekundovali v dresu domacích Kulichová J. a Kasnerová.

STC Slaný E 12:6 TSM GRAST Kladno B


 

 

Slatinský debakl

        Slatina si mohla v klidu prohlédnou naši hernu, protože se při zápase ani moc nezapotili. Snad jen Javůrek, který ztratil 2 sety s Mosrovou a jeden s Vítkem. Schönfelder dokonce stihl odehrát všech 5 zápasů za 35 minut, protože ihned jel k zápasů svého Béčka v OP I. Drtivý výsledek 3 :54 na sety mluví za vše.

TSM GRAST Kladno B 0:18 KST Slatina C


 

 

Navštívili jsme naši bývalou hernu

        Tým nastoupil do utkání jako jasný outsider a jeho role se také potvrdila. Jediné vítězství zaznamenala Mosrová nad Vinklem 3:0. Velká škoda byla dalších 4 zápasů, které jsme prohráli v dramatických koncovkách pátých setů. Příště by to už mohlo být lepší, proti slabším týmům. 

TJ Sokol Dříň B 17:1 TSM GRAST Kladno B


 

 

Poprvé doma

        Historicky první zápas v naší herně, do této doby pouze tréninkové, jsme odehráli v rámci Předkola s naším Béčkem. Bylo očekáváno jasné vítězství Áčka, a tak dostali příležitost dva novicové. Ota Macháček (výhra nad Cimrmanovou) a malá Lilča Plachá (4 bojovné prohry), doplněni o Ondru Švejdu a Míru Šeršeně. Béčko nastoupilo v sestavě Bára, Mosrová, Karel Vítek, Martin Mikulík a Eliška Cimrmanová. Do čtyřhry za áčko nastoupili navíc Valenta s Ekrtem. Áčko vyhrálo obě čtyhry s přehledem. Zbytek zápasů nepřinesl moc zajímavých momentů. Jediný napínavý zápas vyhrál Mikulík (B) nad Macháčkem (A) 3:2. Jasnými tahouny Áčka tedy byli Šeršeň a Švejda, když si oba připsali 4 body. Zápas trval      1 hodinu a 40 minut.

TSM GRAST Kladno A 11:7 TSM GRAST Kladno B


 

 

TOPlist